laurynas4

Kada ir kaip pradėjai kaituoti?

2008 metų pavasarį turėjau savo pirmą jėgos aitvarų pamoką su instruktoriumi, neilgai trukus pardaviau savo svajonių mašiną (mini one) kad įsigyčiau savo pirmą jėgos aitvarų komplektą, nuo to laiko kelio atgal nebebuvo. Šis sportas mane sužavėjo savo nesibaigiančiomis galimybėmis visapusiškai tobulėti.

Mėgstamiausios oro sąlygos ir plaukimo stilius?

Kai šilta, kai pučia 8-9 metrai per sekundę, tada geriausia treniruotis šiuolaikinį laisvąjį stilių (ang. „new school freestyle“), tačiau ir sudėtingos oro sąlygos turi savo žavesio: kai pučia 14 m.s. ir daugiau, adrenalino gali pasisemti iš aukštų šuolių su „kiteloop’ais“, arba treniruotis pakankamai sudėtingo „wavestyle“ (plaukimo bangomis).

Kodėl mokote kaituoti?

Nariu pasidalinti šia aistra su kitais. Gaunu labai daug įspūdžių ir emocijų iš šio sporto, tačiau pačios džiugiausios akimirkos aplanko, kuomet stebi savo mokinį praplaukiant pirmuosius savo metrus. Jų laimingi veidai pasako daugiau nei žodžiai ir yra didžiausias atpildas. Tai mano hobis virtęs mylima profesija.

Ką dar veiki be kaitavimo?

Esu sertifikuotas snieglenčių instruktorius. Mokausi neformalaus ugdymo. Buriuoju Hobby Cat katamaranais. Gaminu tradicines kuršių marių vėtrunges, ir visada galvoju apie vėją 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>