Didelis pamokųs rinkinys - tai pamoka ant kranto ir dvi pamokos vandenyje. Geriausias pasirinkimas siekiant tapti savarankišku kaituotoju.

Didelis pamokų rinkinys yra suskirstytas į tris gebėjimo lygius pagal IKO (ang. International kiteboarding organization) mokymo programą: nuo aitvaro valdymo pagrindų ir orientacijos paplūdimyje, iki efektyvaus plaukimo prieš vėją ir saugaus kaitavimo principų. Pamokų metu laukia įvairios užduotys, pritaikytos kiekvienam lygiui, kurios padės nuosekliai lavinti Jūsų naujus įgūdžius. Taip pat išmoksite ne tik kaitavimo technikos, tačiau ir susipažinsite su išsamesniais aerodinamikos, meteorologijos, saugumo bei gelbėjimo pratimų, įrangos eksploatavimo ir priežiūros principais. 

Kaitavimas – žingsnis po žingsnio

Didelio pamokų rinkinio metu priklausomai nuo IKO lygio Jūsų laukia tam tikros užduotys ir tikslai. Kiekviename žingsnyje dėmesys skiriamas svarbiausiems principams. Visi lygiai gali būti įsisavinti ir per ilgesnį laikotarpį: progama sudeliota taip, kad baigus pamoką Jūsų įgauti įgūdžiai yra įvertinami ir sertifikuojami. Ši sistema padeda trumpai prisiminus ką mokėtės tęsti kursą toliau nuo pasiekto lygio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>