Saugumo kaituojant niekada nebus perdaug!

Esate pasiruošęs kaituoti savarankiškai bet norite kad jus kas nors pasaugotų ir galėtumėte drąsiau pradėti savo sesiją?

Pasirinkite šią paslaugą ir mūsų profesionalų komanda pasirūpins kad jūsų inventorius būtų paruoštas tinkamai, katerio ir asistentų pagalba užkels jūsų aitvara lentą ir jus aukščiau į vėją, taip turėsite vietos treniruotei ir nereikės vargti braidžiojant po marias.

  • Patikrinsime ar pasirinkote tinkamą inventorių, vietą ir strategiją kaip kelti aitvarą,
  • Prisiminsite “1,2,3”, kaip prarasti aitvaro jėgą praradus kontrolę,
  • Saugiai išlydėsime į marias, jei Kintų spote bus aukštas vanduo, iškarto plukdysime katerių į starto vietą,
  • Pagal poreikį, galėsime padaryti “Self rescue” procedūra, kaip pasiekti saugiai aitvarą vandenyje ir neįsipainioti į stropas.
  • Priminsime svarbiausas eismo vandenyje ir prasilenkimo taisykles.

Sesijos metu stebėsime jus ir būsime pasiruošę padėti, taip pat duosime jums telefono dėklą, kuris apsaugos jį nuo vandens, o sesijai pasibaigus ar netikėtai pasikeitus aplinkybėm (dingus vėjui, nukritus pavėjui ar į kitą spotą) galėsite mums paskaminti ir tuomet atvyksime kateriuku susirinkti jus ir jūsų inventoriaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>