Apie klubą, kaitavimo
centrą ir komandą

Kintų kaitų klubas

Klubo atsiradimas
Aistrą kaitavimui vienijantis klubas, įkurtas dar 2009 metais. Klubo įkūrimo idėja iš laisvalaikio pramogos nepastebimai peraugo į daug didesnę misiją, ir šiandien Kintų kaitų klubas tikrai turi kuo didžiuotis: ne tik mokome kaituoti pradedančiuosius, testuojame instruktorius, bet ir esame paruošę specialią programą neįgaliesiems. 

Kaitavimo centro įkūrimas 
2010 metais pastebėjome, kad sparčiai populiarėjant jėgos aitvarams, šiam sportui trūksta saugių vietų su aiškiomis kaitavimo taisyklėmis. Kintai tobulai tiko dėl puikiai kaitavimui tinkančios pakrantės, palankių oro sąlygų, išvystytos infrastruktūros bei unikalios, žmogaus mažai paliestos gamtos. Įkūrėme saugų bei patogų spotą, kuriame nuo balandžio iki spalio laukiami ir būsimi, ir patyrę vėjo tramdytojai.

Kaitavimas neįgaliems 
Neįgalumas nėra kliūtis mėgautis kaito skrydžio malonumu – įsitikinęs Laurynas Juodeška. 2019 m. pagal specialias metodologijas buvo sudaryta programa neįgaliesiems, kurios pagalba, skirtingas negalias turintys entuziastai turi galimybę išbandyti jėgos aitvarus.

Kintų kaitavimo centras

Miškų apsupty, jaukiame Kintų miestelyje ant Kuršių marių kranto, įsikūręs Kintų kaitavimo centras.

Patogus, saugus krantas, kaitavimo mokykla pradedantiesiems ir pažengusiems, progress ir vaikų stovyklos, sertifikuoti treneriai, įrangos nuoma ir apgyvendinimo paslaugos... Gal tai tavo vieta išbandyt ir atrasti naują aistrą – jėgos aitvarus?

Norinčių išmokti kaituoti svečių laukiame nuo gegužės 1 dienos iki rugsėjo 30 dienos.

Svetainėje galite įsigyti mūsų organizuojamų stovyklų arba mokymosi paketus, kuriuos galėsite išnaudoti tinkamomis oro sąlygomis bet kuriuo sezono metu.

Kontaktai informacijai:

Kaituok be streso nestabdant progreso!

Pakrantėje – viena mokykla

Aiškios kaitavimo zonos, ribojamas kaituotojų skaičius ir krante, ir vandenyje. Greitas mokymosi progresas. 

Seklus kaitavimo spotas

Patogus išėjimas, sekli, smėlėta pakrantė, daug erdvės ir saugios sąlygos tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Įrangos nuoma

Galima nuomotis pilną komplektą arba atskiras įrangos dalis, pritaikytas individualiai pagal fizinius duomenis ir oro sąlygas.

Svarbiausia – saugumas

Saugi pakrantė, saugumo taisyklės krante ir vandeny, apsaugos priemonės: šalmai ir liemenės.

Kurortinis Kintų miestelis

Išvystyta infrastruktūra: autentiškos pamario kavinės, restoranai, parduotuvėlės, poilsio ir nakvynių vietos.

Jauna, veržli komanda

10 sertifikuotų, profesionalių, instruktorių, individualios pamokos bei naujausios mokymų tendencijos pagal IKO metodiką.

Poilsis visai šeimai

Patogios apgyvendinimo sąlygos, baidarės, katamaranai, dviračiai. Gausu lankytinų vietų apylinkėse.

Yra ką veikti, kai nepučia

Irklentės, wingai, buriniai laivai, baidarės, vandenlentės, dviračiai, paplūdimio tinklinio aikštelės, vaizdingos apylinkės.

Stovyklos vaikams

Ilgametė patirtis organizuojant vaikų stovyklas, kur jie ne tik išmoksta valdyti jėgos aitvarus, bet ir aktyviai sportuoja, bendrauja ir ilsisi.

Kaitavimo centro instruktoriai

Kintų kaitavimo centro instruktoriai jauni, energingi ir profesionalūs. Visi turi IKO sertifikatus bei nuolat tobulinasi IKO (International Kiteboarding Organization) mokymuose.

Sekam kaitavimo įrangos naujoves ir ieškome būdų, kaip šį ekstremalų sportą padaryti maksimaliai saugų ir suprantamą kiekvienam iš jūsų.

Laurynas Juodeška

IKO instruktorius

Kintų kaitų klubo įkūrėjas, vadovas ir siela

Kaitavimą atradęs 2008 metais, šiandien Laurynas dalinasi savo aistra su bendraminčiais: nuo efektingų patarimų naujokams, iki įspūdingų triukų pamokų pažengusiems. Tarptautinių kaitų varžybų prizininkas ir laureatas. 

  • Nuo 2009 m. profesionalus tarptautinės jėgos aitvarų organizacijos IKO sertifikuotas instruktorius.
  • Nuo 2018 m. vienintelis instruktorių egzaminatorius visam Baltijos regionui.

Poilsio bazė ir kaitavimo „spotas“

Poilsio bazė

Už 1500 m nuo Kintų kaitavimo centro rasite poilsio bazę, įsikūrusią autentiškoje pamario sodyboje, kuri 2011 m. buvo rekonstruota ir pritaityta vėjo gaudytojams.

Vienu metu stovykla talpina iki 50 svečių, kurie gali rinktis kambarius pagal savo poreikius: su juose esančiais ar bendrais patogumais.

Švarūs, jaukūs kambariai, bendro naudojimo virtuvė, laisvalaikio zona, patogi ir moderniai įrengta „klasės“ erdvė besimokantiems.

Kaip rasti bazę?

Kaitavimo spotas

Kaitavimo spote yra įrengta moderni administracinė bazė, kurioje rasite viską, ko reikia tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam kaituotojui: informaciją, instruktorius, įrangą nuomai, safario, bei pagalba kateriu paslaugas.

Vienu metu kaituoti gali 50 kaituotojų.

Galima užsisakyti papildomos paslaugas kaip kateris ar safaris.

Informacija teikiama:

Kaip žinoti, kada pūs tinkamas vėjas?

Geriausias prizas – palankus brizas! Tikram kaituotojui geras oras, tai vėjuota diena su tam tikros krypties ir stiprumo vėju. Sužinok pirmas vėjo naujienas ir susitinkam mūsų spote! Naujienas siunčiame kartą per savaitę, jokio spam!