Mainom liūdesį į judesį!

Stovykla ant Kuršių marių kranto, kaituojant, buriuojant ir kuriant draugystes – nuotykis, kuris gali tapti ne tik vasaros, metų, bet ir geriausiu vaikystės prisiminimu.

10+ metų patirtis

Vaikų kaitavimo vasaros stovyklas organizuojame nuo 2010 metų.

Sertifikuoti instruktoriai

Profesionalūs ir draugiški instruktoriai, nuolat  tobulėjantys ir turintys IKO sertifikatus.

Įvairios veiklos

Jėgos aitvarai, tinklinis, dviračiai, burlentės, žygiai, vakaronės prie laužo. 

Kaitavimo stovykla vaikams

Kintai tai ne tik aitvarai! Tai dar saulė, juokas ir draugai!

Kaitavimas - vaikystės nuotykis

Kaitavimo stovyklos organizuojamos birželio–rugpjūčio mėnesiais, trim pamainom. Stovyklos metu vaikai ne tik mokysis kaituoti, bet ir užsiims kita fizine veikla, lavins reakciją, ištvermę, komandinius įgūdžius bei mokysis savarankiškumo.

Rasim veiklos, net jei oro sąlygos netinkamos kaituoti! Irklentės, „wingai“, buriniai laivai, vandenlentės, baidarių bei dviračių ekspedicijos, tinklinis, komandiniai žaidimai...

Stovyklos dalyviai kartu su vadovais įsikurs autentiškoje pamario sodyboje: miegos jaukiuose mediniuose vasarnamiuose, o vakaros naujai renovuotoje daržinėje, kur ras pramogų blogam orui užklupus: stalo žaidimai, stalo futbolas, stalo tenisas, kino vakarai.

Informacija:

I pamaina
II pamaina
III pamaina

9 - 13 m. vaikams

13 - 17 m. vaikams

9 - 17 m. vaikams

birželio 27 d. – liepos 3 d.

liepos 10 d. – liepos 16 d.

rugpjūčio 8 d. – rugpjūčio 14 d.

vietų nėra

380 eur

380 eur

Tinklinio stovykla vaikams ir suaugusiems

Aktyvaus poilsio fanams

Manai kad jei ilsėtis, tai tik aktyviai?

O jei aktyviai, tai geriausiai gryname ore? Tinklinio stovykla kaip tik apie tai, nes judesio čia bus tiek krante tiek ir vandenyje!

Kai pučia – kaitais gainiojame vėją Mariose, kai vėjas ilsisi – renkamės smėlėtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje. Ir nesvarbu ar tu jau pažengęs, ar visai žalias viename ar kitame sporte – patyrę treneriai ir instruktoriai pasirūpins, kad stovykloje praleistas laikas neprailgtų nei vienam. 

Pagal pasirengimo lygį ir fizinį pajėgumą bus sudarytos grupės, kad kiekvienas dalyvis įgautu maksimaliai naudingų įgūdžių. O kur dar maudynės Mariose, pasivažinėjimai dviračiais, istorijos prie laužo, vakarėliai ir naktiniai žygiai. Tai ką planuoji veikti šią vasarą..?

Informacija:

I pamaina
II pamaina
III pamaina

12 - 18 m. jaunimui

12 - 18 m. jaunimui

Suaugusiems (18+)

liepos 4 - 9 d.

liepos 18 d. – liepos 23 d.

liepos 25 d. – liepos 31 d.

vietų nėra

vietų nėra

vietų nėra

Kino stovykla vaikams

Būsimiems kino herojams

Jau senai svajoji tapt kino žvaigžde?

Jau senai svajoji tapt kino žvaigžde? Gal tavo svajonė ranka pasiekiama..? Vaidybos stovykla skirta paaugliams, norintiems susipažinti su kino aikštele vaidinant prieš kameras. 

Stovyklos mentoriai, žinomi TV aktoriai, drauge su stovyklautojais kurs vaidmenis trumpose kino serijose, kurias įamžins profesionali operatorių komanda. Būsimų jaunųjų aktorių laukia vaidybos užsiėmimai lavinantys balsą, dikciją, judesį, emocinį bei fizinį intelektą.

Gilinsimės į scenarijų, kursime personažus bei mokysimės vaidybinio teksto. Po aktorinių užsiėmimų stovyklautojai turės galimybę užsiimti aktyviomis  laisvalaikio pramogomis, mokysis pažaboti vėją kaitais, maudysis Mariose, važinės dviračiais, o vakarais rinksis į skirtingus kino seansus, po kurių diskutuos ir dalinsis savo asmeninėmis įžvalgomis.

Informacija:

I pamaina

10 - 18 m. vaikams

rugpjūčio 1 - 8 d.

vietų nėra

Kaitas ir joga suaugusiems

Artimiausios datos 2022 vasarą

Efektingesniam sportui, stipresnėms emocijoms

Stovykla, norintiems ne tik išmokti kaituoti, tinkamai pasiruošti tam fiziškai, bet ir sustiprinti patirtus pojūčius.

Kaitavimas tai sportas, reikalaujantis greitos reakcijos, koncentracijos, dėmesingumo. Jogos stovyklos programa ne tik sustiprins, paruoš šiam sportui fiziškai, bet ir padės atsipalaiduoti bei atsigauti tiek kūnui, tiek protui, po adrenalino pilnų kaitavimo sesijų. Stengsimės rasti balansą tarp lankstumo ir jėgos, tarp koncentracijos ir atsipalaidavimo.

Ieškosime kuo efektingesnės patirties, kaip šios dvi veikos gali papildyti viena kitą, bei suteikti ryškesnių pojūčių. Grįžk į gyvenimą pilnai pakrautom baterijom, padovanok sau jogos ir kaitavimo stovyklos patirtį!

Informacija:

Dažniausiai užduodami klausimai

Nuo kokio amžiaus vaikai priimami?

Priklausomai nuo pasirinktos pamainos, stovyklautojų amžius nuo 9 iki 17 metų.

Ar būtina mokėti plaukti?

Olimpinių pasiekimų nereikia, tačiau plūduriuot, laikytis vandens paviršiuje ir judėti (su hidro kostiumu ir liemene) būtina mokėti.

Ką veikti, kai nepučia vėjas?

Pritrūkus vėjo, veiklos nepritrūks: žygiai dviračiais, ekskursijos, baidarės, irklentės, mobili wake'o stotelė, tinklinis, įvairios veiklos paplūdimyje, maudynės, užsiėmimai, taikant neformalaus ugdymo principus, stalo žaidimai ir filmų peržiūros esant lietingam orui.

Ką reikia su savimi turėti?

Medicinos pažymą (forma 027-1a), patogią avalynę, maudymosi kostiumą, akinius nuo saulės, apatinių rūbų, komplektus visam buvimo stovykloje laikotarpiui, kelis komplektus patogių drabužių, kremą nuo saulės, vazelino lūpom, higienos priemonių komplektą, rankšluostį. mėgstamų stalo žaidimų. asmeninių medikamentų. Gerą nuotaiką!

Kokios paslaugos įeina į stovyklos kainą?

Apgyvendinimas, maitinimas 5 kartus per dieną, inventoriaus nuoma (jėgos aitvarai,  dviračiai, baidarės, irklentės, vandenlentės, hidrokostiumai), gidas Ventės rage, jėgos aitvarų, katamaranų mokymai, stovyklos programa, stovyklautojo sveikatos draudimas.

Kaip užtikrinamas vaiko saugumas?

Užsiėmimų metu vaikams suteikiamos visos saugumo priemonės: šalmai, liemenės, esant reikalui ir hidrokostiumai. Stovyklos organizatorius apdraudžia visų stovyklautojų sveikatą draudimo kompanijoje.

Kitos paslaugos

Kaitavimo mokykla

Paslaugos

Dovanų kuponai