Mainom liūdesį į judesį!

Stovykla ant Kuršių marių kranto, kaituojant, buriuojant ir kuriant draugystes – nuotykis, kuris gali tapti ne tik vasaros, metų, bet ir geriausiu vaikystės prisiminimu.

10+ metų patirtis

Vaikų kaitavimo vasaros stovyklas organizuojame nuo 2010 metų.

Sertifikuoti instruktoriai

Profesionalūs ir draugiški instruktoriai, nuolat  tobulėjantys ir turintys IKO sertifikatus.

Įvairios veiklos

Jėgos aitvarai, tinklinis, dviračiai, burlentės, žygiai, vakaronės prie laužo. 

Kaitavimo stovykla vaikams

Kintai tai ne tik aitvarai! Tai dar saulė, juokas ir draugai!

Kaitavimas - vaikystės nuotykis

Kaitavimo stovyklos organizuojamos birželio–rugpjūčio mėnesiais, trim pamainom. Stovyklos metu vaikai ne tik mokysis kaituoti, bet ir užsiims kita fizine veikla, lavins reakciją, ištvermę, komandinius įgūdžius bei mokysis savarankiškumo.

Rasim veiklos, net jei oro sąlygos netinkamos kaituoti! Irklentės, „wingai“, buriniai laivai, vandenlentės, baidarių bei dviračių ekspedicijos, tinklinis, komandiniai žaidimai...

Stovyklos dalyviai kartu su vadovais įsikurs autentiškoje pamario sodyboje: miegos jaukiuose mediniuose vasarnamiuose, o vakaros naujai renovuotoje daržinėje, kur ras pramogų blogam orui užklupus: stalo žaidimai, stalo futbolas, stalo tenisas, kino vakarai.

Informacija:

I pamaina
II pamaina

vaikams

vaikams

liepos 14 d. – liepos 20 d.

liepos 29 d. – rugpjūčio 3 d.

480€

480€

Kaitavimo stovykla suaugusiems

Aktyvaus poilsio fanams

Manai kad jei ilsėtis, tai tik aktyviai?

O jei aktyviai, tai geriausiai gryname ore? Kaitavimo stovykla kaip tik apie tai, nes judesio čia bus tiek krante tiek ir vandenyje!

Kai pučia – kaitais gainiojame vėją Mariose, kai vėjas ilsisi – užsiimame kitomis ne ką mažiau smagiomis bei naudingomis veiklomis: wake'as, baidarės, surfing'as, ir tt. Ir nesvarbu ar tu jau pažengęs, ar visai žalias viename ar kitame sporte – patyrę treneriai ir instruktoriai pasirūpins, kad stovykloje praleistas laikas neprailgtų nei vienam. 

Teorinius kaitavimo workshop‘us su praktika ves Laurynas Juodeška, vienintelis Baltijos šalyse IKO egzaminatorius. Jis supažindins su kaitų aerodinamika, vėjo efektais, saugumu kaituojant, aitvarų ir įrangos specifika, kt.
O kur dar orientaciniai ir kitokie žaidimai, pirtis, kubilas, ir, žinoma, vakarėlis su DJ.

Tai ką planuoji veikti šią vasarą..? 

Informacija:

Header
Stovyklos data
Header
Cell

2024

Cell
Cell

liepos 9 d. – liepos 14 d.

Cell
Cell

860 € (4-iese namelyje)
960 € (2-iese namelyje)

Cell

Kino stovykla vaikams

Būsimiems kino herojams

Jau senai svajoji tapt kino žvaigžde?

Jau senai svajoji tapt kino žvaigžde? Gal tavo svajonė ranka pasiekiama..? Vaidybos stovykla skirta paaugliams, norintiems susipažinti su kino aikštele vaidinant prieš kameras. 

Stovyklos mentoriai, žinomi TV aktoriai, drauge su stovyklautojais kurs vaidmenis trumpose kino serijose, kurias įamžins profesionali operatorių komanda. Būsimų jaunųjų aktorių laukia vaidybos užsiėmimai lavinantys balsą, dikciją, judesį, emocinį bei fizinį intelektą.

Gilinsimės į scenarijų, kursime personažus bei mokysimės vaidybinio teksto. Po aktorinių užsiėmimų stovyklautojai turės galimybę užsiimti aktyviomis  laisvalaikio pramogomis, mokysis pažaboti vėją kaitais, maudysis Mariose, važinės dviračiais, o vakarais rinksis į skirtingus kino seansus, po kurių diskutuos ir dalinsis savo asmeninėmis įžvalgomis.

Informacija:

                                                                                                                                                           I pamaina                                    
10 - 18 m. vaikams

                                                                                                          

Teirautis nurodytais kontaktais

Dažniausiai užduodami klausimai

Nuo kokio amžiaus vaikai priimami?

Priklausomai nuo pasirinktos pamainos, stovyklautojų amžius nuo 9 iki 17 metų.

Ar būtina mokėti plaukti?

Olimpinių pasiekimų nereikia, tačiau plūduriuot, laikytis vandens paviršiuje ir judėti (su hidro kostiumu ir liemene) būtina mokėti.

Ką veikti, kai nepučia vėjas?

Pritrūkus vėjo, veiklos nepritrūks: žygiai dviračiais, ekskursijos, baidarės, irklentės, mobili wake'o stotelė, tinklinis, įvairios veiklos paplūdimyje, maudynės, užsiėmimai, taikant neformalaus ugdymo principus, stalo žaidimai ir filmų peržiūros esant lietingam orui.

Ką reikia su savimi turėti?

Medicinos pažymą (forma 027-1a), hidrokostiumą (jei neturite - ne bėda, išnuomosime jį jums už vienkartinį 20€ mokestį), patogią avalynę, maudymosi kostiumą, akinius nuo saulės, apatinių rūbų, komplektus visam buvimo stovykloje laikotarpiui, kelis komplektus patogių drabužių, kremą nuo saulės, vazelino lūpom, higienos priemonių komplektą, rankšluostį. mėgstamų stalo žaidimų. asmeninių medikamentų. Gerą nuotaiką!

 

Kokios paslaugos įeina į stovyklos kainą?

Apgyvendinimas, maitinimas 3 kartus per dieną, inventoriaus nuoma (jėgos aitvarai,  dviračiai, baidarės, irklentės, vandenlentės), gidas Ventės rage, jėgos aitvarų, riedlenčių  mokymai, stovyklos programa, stovyklautojo sveikatos draudimas.

Kaip užtikrinamas vaiko saugumas?

Užsiėmimų metu vaikams suteikiamos visos saugumo priemonės: šalmai, liemenės, esant reikalui ir hidrokostiumai. Stovyklos organizatorius apdraudžia visų stovyklautojų sveikatą draudimo kompanijoje.

Kitos paslaugos

Kaitavimo mokykla

Paslaugos

Dovanų kuponai